ایمانیه :نقش رسانه در امیدآفرینی صحیح غیرقابل انکار است

استاندار فارس در دیدار عیدانه با اصحاب رسانه خطاب به خبرنگاران از ضرورت امیدآفرینی و نشاط آفرینی صحیح در میان مردم و نقش رسانه در این زمینه سخن گفت.

ایمانیه :نقش رسانه در امیدآفرینی صحیح  غیرقابل انکار است

محمد هادی ایمانیه استاندار فارس شامگاه ۸ فروردین ماه در دیدار عیدانه با اصحاب رسانه ضمن تبریک سال نو گفت: خبرنگاران همیشه در تمام عرصه‌ها حضور دارند و اخبار استان فارس را با تمام سختی ها همیشه منتشر می‌کنند و قطعاامید و نشاط آفرینی صحیح در میان مردم بسیار قابل توجه است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر جنوب، استاندار فارس با اشاره مهم بودن امیدآفرینی در میان مردم، گفت: امید و نشاط آفرینی صحیح در بین مردم بسیار مهم است و خبرنگاران باید اخبار سراسر امیدبخش واقعی را بین مردم منتشر کنند و باید نیمه پر لیوان را به مردم به صورت مثبت و امیدوار کننده منتقل کنند.

ایمانیه برخی اقدامات برای تامین آب در استان را هم بیان کرد و افزود: برای خط انتقال آب از بوشهر به سمت کازرون صحبت‌هایی شده است و به زودی انجام میشود.

استاندار فارس همچنین  از افزایش ظرفیت آب سد درودزن به ۷۰۰ میلیون مترمکعب و ظرفیت سد سلمان به ۵۵۰میلیون مترمکعب آب خبرداد و گفت:نگرانی‌ها کاهش یافت وامیدواریم با بارش‌هایی بعدی، وضعیت بهتر شود.

وی با اشاره به اقدامات برای کاهش آمار تصادفات نوروزی افزود: ۲۹ درصد کاهش مرگ ناشی از تصادفات از ۲۴ اسفند تا شب گذشته نسبت به مدت گذشته را شاهد بودیم که حاصل زحمات همه دستگاه ها است.

نمانیده عالی دولت در فارس از قدردانی و اعلام رضایت مهمانان نوروزی از مهمان نوازی استان فارسی ها خبرداد و گفت:شب گذشته طی بازدید از اماکن تاریخی فرهنگی مهمانان نوروزی که از استان های دیگر آمده بودند از رسم مهمان نوازی استان فارسی‌ها قدردانی و تشکر کردند.

محمد هادی ایمانیه مجددا از خبرنگاران خواست کارنامه اعمال مسئولان را گزارش کنند و همچنین از برگزاری مسابقه ای با عنوان بهترین طرح برای جلب مشارکت مردم در جهش تولیدخبرداد.

 استاندار فارس در این نشست با اهدای لوح سپاس از ۳۱ سال فعالیت رسانه ای نیکنام خشنودی تقدیر کرد

در پایان این دیدار صمیمانه اصحاب رسانه میهمان سفره افطار استاندار فارس بودند.