ایمانیه : انعکاس صادقانه عملکرد دستگاه‌ها مانع از انتشار اخبار کذب خواهد شد

استاندار فارس با تأکید بر اهمیت انعکاس صادقانه عملکرد و اقدامات دستگاه‌ها، چنین کاری موجب جلوگیری از انتشار اخبار کذب دانست.

ایمانیه : انعکاس صادقانه عملکرد دستگاه‌ها مانع از انتشار اخبار کذب خواهد شد

به گزارش سایت خبر جنوب ، دکتر محمد هادی ایمانیه امروز، ۲۵ اردیبهشت‌ماه در همایش «هوش مصنوعی و تحول در روابط عمومی» ویژه روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی و فرمانداری‌های استان در شیراز گفت: روابط عمومی‌ها باید اقدامات و عملکرد مجموعه خود را به شکل صادقانه منعکس کنند.

وی افزود: این کار علاوه بر اینکه موجی از امیدواری در جامعه و در میان مردم ایجاد می‌کند، مانع از انتشار اخبار کذب و دورغین از سوی برخی فرصت‌طلبان خواهد شد.

ایمانیه به کسب رتبه نخست اطلاع‌رسانی دستاوردهای دولت از سوی استان فارس در سال گذشته اشاره کرد و آن را مرهون تلاش و همفکری مجموعه‌های مختلف در امر اطلاع‌رسانی دانست.

استاندار فارس تأکید کرد: در کسب این جایگاه، شاهد شکل‌گیری هماهنگی و هم‌افزایی خوبی در استان بودیم که امکان افزایش چنین هم‌افزایی و هماهنگی در استان وجود دارد.

ایمانیه همچنین تصریح کرد: در مسیر پیشرفت باید به افق‌های دورتر نگاه کنیم و راضی به وضع موجود نباشیم و اگر چنین شد پیشرفت خواهیم کرد.

استاندار فارس در بخش پایانی سخنان خود از روابط عمومی دستگاه‌ها خواست تا از طریق رسانه‌ها، فضای مجازی و نصیب بیلبورد، نسبت به اطلاع‌رسانی اتفاقات خوب و امیدبخشی که توسط آن مجموعه انجام شده اقدام کنند تا نور امید بیشتری در مردم شکل گیرد.

انتهای پیام