روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
با حضور تمامی ظرفیت‌ها، والیبال شیراز حرف‌های بسیاری برای گفتن در کشور دارد :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 197405
1399/09/06

با حضور تمامی ظرفیت‌ها، والیبال شیراز حرف‌های بسیاری برای گفتن در کشور دارد

بنا به پیشنهاد اداره ورزش و جوانان شیرازو تایید اداره کل ورزش و جوانان فارس طی ابلاغی از سوی رئیس هیئت والیبال استان ضمن تقديراز زحمات نعمت ا... گودرزي، خلیل حمیدی زاده به عنوان رئیس هیئت والیبال کلانشهر شیراز منصوب شد . خلیل حمیدی زاده در گفتگوی کوتاهی با خبرنگار «خبر جنوب» گفت :ضمن تشکر از حسن اعتماد مسئولین ورزش فارس و شیراز، امیدوارم بتوانم در این مسئولیت مثمرثمر باشم .
رئیس جدید هیئت والیبال شیراز افزود: با کسب اجازه از پیشکسوتان بزرگ این رشته مفرح که در شیراز و کشور همیشه سرآمد بوده اند. برای خدمت و اجرای برنامه‌های اندیشمندانه این عزیزان در این کارگام گذاشته و معتقدم تنها با حمایت و راهنمایی ناشی از سال ها تجربه این عزیزان و همدلی تمام دوستداران و زحمتکشان والیبال می توان کاری انجام داد.
حمیدی زاده در پایان گفت :شیراز نیروهای بسیار خوبی در سطح فنی و میدانی اعم از داوران و مربیان و بازیکنان دارد که با به میدان کشاندن تمامی ظرفیت ها می تواند والیبال شیراز در کشور حرف های بسیاری برای گفتن داشته باشد. دست تمامی آنها که دل در گرو پیشرفت جوانان دارند را برای رسیدن به این مقصد مطلوب می‌فشارم
خلیل حمیدی زاده از والیبالیست‌های سال‌های نه چندان دور فارس و از مربیان درجه یک این رشته می باشد که سابقه دبیری هیئت والیبال فارس و مسئولیت سازمان لیگ والیبال استان را نیز در کارنامه دارد.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.