روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
دردناک ترین قتل آتشین در شیراز :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 197133
1399/09/03

دردناک ترین قتل آتشین در شیراز

اختلاف مالی دو نفر سناریوی مرگباری را در بیدزرد شیراز رقم زد.به گزارش «خبرجنوب»، حوالی ساعت 19 روز یکشنبه فریادهای سوختم سوختم اعضای یک خانواده از منزلی در بیدزرد شیراز به گوش رسید و رهگذران که شاهد یک سناریوی هولناک بودند با بیرون کشیدن جسم سوخته اعضای خانواده آتش را خاموش کردند و خیلی زود امدادگران اورژانس اعضای این خانواده را که یک مرد و همسرش به همراه دو فرزند 9 و یک ساله اش بود به بیمارستان منتقل کردند .
سناریوی مرموزی در این خانه رخ داده بود که در تحقیقات ابتدایی مشخص شد آتش سوزی عمدی بوده و فرضیه یک اختلاف مالی پیش روی ماموران قرار گرفت. اعضای این خانواده در بیمارستان تحت درمان قرار گرفتند اما فرزند 9 ساله شان که دچار سوختگی شدید شده بود به خاطر شدت سوختگی همان ساعات اولیه آتش سوزی به کام مرگ فرو رفت.

مادر کودک 9 ساله
مادر این کودک 9 ساله که هنوز از مرگ فزرندش شوکه بود و خودش نیز سوخته بود، گفت: همسرم با یک نفر از مدت ها قبل به خاطر مسائل مالی اختلافاتی داشت ولی اختلافاتشان به حدی نبود که این جنایت رخ دهد.
وی افزود: روز حادثه متهم به همراه همسرش به مقابل منزل ما آمدند و بار دیگر طلبشان را خواستند. وضعیت مالی همسرم خوب نبود و نمی توانست پول را بدهد سر همین مسئله با هم درگیر شدند. او تهدید کرد که اگر پول را ندهیم خانه را آتش می زند.

زمان جنایت
وی ادامه داد: همان حوالی ساعت 19 بود، دلشوره زیادی داشتم و صدای فحاشی می آمد و من تازه متوجه درگیری شدم، بیرون آمدم. متهم مقادیر زیادی بنزین ریخت و خانه را آتش زد. فکر می کردم که شوخی می کند اما همه جا آتش گرفت و فرزندانم فریاد می زدند که سوختیم، مردم آتش را خاموش کردند و همه ما که به شدت سوخته بودیم به بیمارستان منتقل شدیم. فرزند بی گناه 9 ساله ام در این ماجرا جان باخت.

شاهد آتش سوزی عمدی
یکی از شاهدان این آتش سوزی مرگبار گفت: تا جایی که اطلاع دارم مرد جوان بدهی داشت و توانسته بود بخشی از بدهکاری اش را پرداخت کند اما مبلغی هم به این مرد بدهکار بود. روز حادثه از نزدیک محل در حال عبور بودم در همین لحظه یک مرد و زن به جلوی خانه آن ها آمدند و بدون هیچ مقدمه ای شروع به فحاشی کردند، ابتدا فکر کردم که اختلاف بین این دو نفر سریع تمام می شود.این مرد گفت: بعد از لحظاتی متوجه شدم که مرد جوان طلبکار است و با صدای بلند می گفت که گفته بودم اگر پول را ندهی خودت و خانه ات را آتش می زنم چرا پولم را نمی دهی؟!
این مرد ادامه داد: مرد جوان ظرف بنزین را برداشت و خانه را آتش زد، در ادامه ناگهان آتش سوزی و انفجار صورت گرفت که اعضای این خانواده در حالی که آتش گرفته بودند و می سوختند به کمک مردم بیرون کشیده شدند اما بی فایده بود و همه اعضای خانواده دچار سوختگی شدند. اعضای این خانواده به بیمارستان منتقل شدند.

تحقیقات میدانی
بررسی ها نشان از آن دارد که این پرونده در دادسرای امور جنایی شیراز تشکیل شده است و تحقیقات برای دستگیری زن و شوهر جنایتکار که پس از آتش زدن خانه این مرد متواری شده اند ادامه دارد. شنیده ها حاکی از آن است که این جنایت به خاطر پول بوده است.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.