روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
پر بازدید ترین ها
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
من با همین لباس می روم وسط مردم لبنان ماکرون جرأت دارد؟ :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 192420
1399/07/08

من با همین لباس می روم وسط مردم لبنان ماکرون جرأت دارد؟

معاون هماهنگ ‌کننده سپاه پاسداران گفت: رئیس‌ جمهور فرانسه جرأت دارد وسط مردم لبنان برود، من با همین لباس می ‌روم وسط مردم، محبوبیت در اوج است، باید از نزدیک ببینید احساسات این مردم نسبت به ما چیست؟
سردار محمد رضا نقدی در پاسخ به این مطلب که ایران با توجه به این که می‌ خواهد قدرت منطقه ‌ای خود را حفظ کند همچون دیگر کشورها نسبت به یمن و کرانه باختری حساس نیست گفت: این را شما باید قضاوت کنید یا مردم آن کشورها؟ از شعارها و اعلام مواضع‌ شان می ‌توانید تشخیص دهید کم ‌لطفی شده یا نشده، هر جایی اقتضای خودش را دارد به اقتضای آن درخواست آن جایی که توانایی ‌اش بوده و مصلحت و امنیت ملی ما حفظ می‌ شده ایران کمک خودش را دریغ نکرده، هر جا که مؤلفه ‌های امنیت ملی ما حفظ می ‌شده و سنجیده شده و از آن طرف هم درخواست وجود داشته به تناسب این درخواست کمک شده، این را هم بگویم آن روزی که روزش باشد مشخص می ‌شود که کرانه باختری چه خبر است.
سردار نقدی در پاسخ به این سئوال که ما با همه خدماتی که انجام دادیم نتوانستیم افکار عمومی مردم عراق، سوریه و لبنان را با خود همراه کنیم و مثلا رئیس ‌جمهور فرانسه در یک روز می ‌آید و افکار عمومی را دست می‌ گیرد عنوان کرد: رئیس ‌جمهور فرانسه جرأت دارد وسط مردم لبنان برود، من با همین لباس می‌ روم وسط مردم، محبوبیت در اوج است، باید از نزدیک ببینید احساسات این مردم نسبت به ما چیست؟ هزینه ‌ای که می‌ کنیم در مقابل اثری که می ‌بینیم بسیار ناچیز است، این سئوال بزرگ تمام مؤسسات و آکادمی‌ های راهبری آمریکاست که چرا جمهوری اسلامی 40 سال مانده، به خاطر این که به مظلومین کمک کرده و خدا هم به او کمک کرده است.


/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.