روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
جنجال کت و شلوار ۲۰میلیونی :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 190923
1399/06/25

جنجال کت و شلوار ۲۰میلیونی

از دیروز اسنادی در فضای رسمی مجازی دست به دست می چرخد که نشان می دهد محمد حسن انصاری ‌فرد مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس مبلغ زیادی را از خزانه و حساب این باشگاه برای خرید کت و شلوار، پیراهن و حتی جوراب برای خودش هزینه کرده است. اگر این اسناد و این ادعا‌ها درست باشد لازم است نهاد‌های مسئول به پرونده محمد حسن انصاری فرد و اقداماتش در طول مدیریت باشگاه پرسپولیس ورود کنند.
حالا سئوال اینجاست که مدیرعامل یک باشگاه بزرگ که باشگاهش در آن مقطع مشکلات مالی زیادی داشته چطور و روی چه حسابی از خزانه و حساب اختصاصی باشگاه برای خودش البسه شخصی خریده؟ اصلاً چطور این حق را به خودش داده که چنین کاری انجام بدهد؟ سئوال اینجاست که آیا غیر از این مورد هم مواردی وجود دارد که مدیر عامل پیشین پرسپولیس برای مصارف شخصی از حساب و بودجه باشگاه هزینه کرده است آن هم یک باشگاه دولتی که تمام

هزینه‌های آن مشخص است؟
نکته جالب اینجاست که در زمان مدیریت انصاری‌ فرد بار‌ها از سوی باشگاه پرسپولیس اعلام شد که هیچ هزینه اضافی انجام نمی ‌شود و هزینه خارج از عرف انجام نخواهد شد اما حالا مشخص شده که مدیر عامل برای خرید کت و شلوار شخصی ‌اش از حساب باشگاه هزینه کرده است.
غیر از مسئله خرید البسه شخصی از حساب باشگاه پرسپولیس، مسائل دیگری مانند قرارداد با آنتونی استوکس، قرارداد با اوساگونا، افزایش یک و نیم میلیاردی قرارداد بیرانوند بدون اطلاع هیأت مدیره، امضای قرارداد‌های اسپانسری که بیشتر به ضرر پرسپولیس بوده تا به نفع این باشگاه و موارد دیگر در کارنامه مدیریتی انصاری ‌فرد وجود دارد که هنوز پاسخی به این ابهامات داده نشده است.
در این شرایط می ‌طلبد نهاد‌های نظارتی ورودی جدی به مورد محمد حسن انصاری ‌فر داشته باشند و با تحقیقات حرفه‌ ای و درست مشخص کنند که آیا چنین تخلفاتی در دوره انصاری فرد در باشگاه پرسپولیس صورت گرفته یا خیر و آیا این تخلفات تنها محدود به این مورد بوده یا موارد دیگری هم در این خصوص وجود دارد که هنوز رسانه ‌ای نشده است.


/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.