روزنامه صبح
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
اجرایی‌شدن طرح توسعه بنادر مناطق شمالی استان بوشهر :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 97636
1402/02/21

اجرایی‌شدن طرح توسعه بنادر مناطق شمالی استان بوشهر

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامي ‌از برگزاری مناقصه اجرایی‌شدن طرح توسعه بنادر مناطق شمالی استان، ریگ و دیلم در آینده نزدیک خبر داد.
عبدالکریم جمیری با بیان اینکه یکی از ظرفیت‌های مهم این استان در عرصه تجارت و صید و صیادی است، اظهار داشت: این استان از دیرباز در عرصه تجارت دریایی و شیلات نقش مهم و اثرگذاری داشته است.
عضو مجمع نمایندگان استان بوشهر در مجلس شورای اسلامي ‌با بیان اینکه مردم بوشهر، گناوه و دیلم در نقاط ساحلی از طریق دریا امرار معاش می‌کنند، گفت: توسعه زیرساخت‌های بندری یکی از مطالبات مردم ساحل‌نشین در اين استان است.
نماینده بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامي‌ از اجرایی‌شدن طرح توسعه بندر گناوه در دور دوم سفر رئیس‌جمهور به این استان خبر داد و بیان کرد: در حوزه زیرساخت‌های بندری تلاش‌ها ثمربخش بود و در سفر استانی رئیس‌جمهور عملیات اجرایی طرح توسعه بندر گناوه آغاز شد.
وی با اشاره به اینکه طرح مطالعه توسعه بندری، در گناوه، دیلم و ریگ در دولت قبل آغاز شد، گفت: این مهم در این دولت شتاب گرفت و اجرایی‌شدن طرح توسعه بنادر ریگ و دیلم در آستانه برگزاری مناقصه و انتخاب پیمانکار است.
جمیری افزایش عمق کانال ورودی بندر بوشهر را مورد تأکید قرار داد و تصریح کرد: با تحقق این مهم زمینه تردد کشتی با ظرفیت 50 هزار تنی فراهم می‌شود که نقش مهمي ‌در رونق تجارت دارد./انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.