روزنامه صبح
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
اجرای طرح‌هادی در ۱۹۰ روستای کهگیلویه و بویراحمد :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 97408
1402/02/19

اجرای طرح‌هادی در ۱۹۰ روستای کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامي ‌کهگیلویه و بویراحمد از مطالعه اجرای طرح‌‌هادی در ۱۹۰ روستای زیر ۲۰ خانوار این استان خبر داد. روح‌اله عمادی اظهار داشت: یک‌هزار و 720 روستای دارای سکنه در کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد که از این تعداد 720 روستا جمعیتی بیش از 20 خانوار دارند که در تک به تک این روستاها طرح‌هادی تهیه و اجرا شده است.
وی گفت: اجرای طرح‌‌هادی در این روستاها به مثابه اتمام کار نیست و شاید در برخی روستاها هنوز به یک‌سری زیرساخت‌ها نیاز باشد. عمادی، عمران و توسعه روستایی را در اولویت کار بنیاد مسکن انقلاب اسلامي ‌دانست و ابراز کرد: بازنگری طرح‌‌هادی 240 روستای این استان انجام شده و برخی با توجه به ضرورت‌های پیش‌بینی‌شده، در دستور کار است.
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامي ‌کهگیلویه و بویراحمد افزود: طرح‌‌هادی یک سند بالادستی بوده که هرگونه اقدام در روستا، زیر فصل این سند است و هرگونه عملیات زیربنایی از جمله آب، برق و گاز باید هماهنگ باشد.
عمادی با اشاره به اینکه برای ساخت مسکن روستایی 200میلیون تومان با سود 5 درصد پرداخت می‌شود، بیان کرد: متقاضی ساخت مسکن و پروانه ساخت باید طبق ضوابط طرح‌‌هادی اقدام کند./انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.